Школа 30 запорожье   >

Форма входу
Увага, набір учнів
ЗОШ № 30 запрошує до навчання майбутніх першокласників!
Територія обслуговування ЗОШ № 30

Погода в Запоріжжі
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наше опитування
Хто Ви?
Всього відповідей: 761
Час життя сайту
Гімн України
Пісні про школу

Методична робота

Методична проблема школи «Формування відкритого інформаційно-комунікаційного навчального середовища на засадах гуманної педагогіки»

Пріоритетні напрями методичної роботи

в освітньому закладі на 2018-2019 навчальний рік.

 

1.Продовження системної методичної роботи з педагогічними працівниками по впровадженню нових Державних стандартів базової та загальної середньої освіти на основі принципів Концепції Нової української школи, організацію інклюзивного навчання через самоосвіту педагогів, спрямованої на свідоме виконання посадових обов’язків.

2.Стимулювання участі вчителів у фахових конкурсах та інших заходах, направлених на підвищення особистого компетентнісного зростання педагога.

3. Формування єдиного дослідницького колективу ( учні, педагоги, вчені) для забезпечення інтенсивного розвитку інтелектуальних і творчих здібностей учасників освітнього процесу на засадах гуманної педагогіки.

4.Здійснення пошуку нових засобів та шляхів освіти школярів, спрямованих на формування життєвих компетентностей учнів, використовуючи результати роботи педагогічного колективу над проблемними темами «Управління якістю освіти на основі компетентнісно-орієнтованого підходу» (2005-2010н.р.), «Забезпечення сучасної якості освіти на основі збереження її фундаментальності і відповідності актуальним і перспективним потребам особистості, суспільства і держави на засадах гуманної педагогіки» (2011-2016 н.р.), застосовуючи інноваційні технології навчання та методичні рекомендації на 2018-2019 н.р.

5.Здійснення організаційних і нормативно-правових заходів щодо визначення профільної орієнтації та допрофільної підготовки учнів 8-9-х та 10-11-х класів.

6.Продовження роботи щодо аналітичного забезпечення моніторингових досліджень з використанням кваліметричного підходу до визначення рівня навчальних досягнень учнів з предметів базового компонента, з метою підвищення якості освітніх послуг.

7. Розвиток якісного виховного простору, зорієнтованого на формування громадянина України, що включає в себе виховання національної свідомості, патріотизму, розвиненої духовності, естетичної, правової, трудової, фізичної та економічної культури підростаючого покоління згідно Програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів», затвердженої наказом МОНУ №1243 від 31.10.2011 та на виконання «Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», затверджених наказом МОНУ №641від 16.06.2015.

План роботи навчально-методичної ради

Методичні рекомендації
Програмне забезпечення
Атестація
 
Профорієнтація

Для перегляду натисніть тут

Кількість вільних місць в класах

Для перегляду натисніть тут

Наші ресурси
Пошук
Національна дитяча "гаряча лінія"
Емблема школи
Фото дня
 
 


Copyright MyCorp © 2019