Школа 30 запорожье   >

Форма входу
Увага, набір учнів
ЗОШ № 30 запрошує до навчання майбутніх першокласників!
Територія обслуговування ЗОШ № 30

Погода в Запоріжжі
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 223
Час життя сайту
Гімн України
Пісні про школу

Вчимося жити разом

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.01.2015 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» ЗЗШ № 30 реалізує проект «Вчимося жити разом».
У рамках проекту педагоги школи за допомогою інноваційних методик створюватимуть сприятливу психологічну атмосферу та розвиватимуть у учнів життєві навички, які підвищують у дітей стійкість у складних життєвих обставин, сприяють їх адаптації.
Впровадження проекту здійснюватиметься у межах інтегрованого предмета «основи здоров’я» у 1-4 класах (усього 26 годин), у 5-9 класах (усього 34 годин) та під час виховних годин у 10(11) класах (усього 4 години). Педагоги школи пройшли навчання на триденних семінарах-тренінгах з методики викладання курсу «Вчимося жити разом» на засадах розвитку життєвих навичок і мають відповідні сертифікати.

 
Профорієнтація

Для перегляду натисніть тут

Кількість вільних місць в класах

Для перегляду натисніть тут

Наші ресурси
Пошук
Національна дитяча "гаряча лінія"
Емблема школи
Фото дня
 
 


Copyright MyCorp © 2019